Wolin Adası, Polonya

Wolin Adası, Polonya

Wolin Adası Hakkında

Polonya’nın en büyük adası bir ayı gibidir: kış boyunca kış uykusuna yatar, sadece ilkbaharın sonlarında uyanır, vızıltılı, telaşlı yaz mevsiminde yoğun bir şekilde yaşar ve eğitim yılı Eylül başında başlar başlamaz sakinleşir. Wolinianie kabilesi Baltık üzerinde hüküm sürdüğünde, dostları ve düşmanlarını güçleri ve servetleri ile etkileyerek, ortaçağın başlangıcından çok az şey kalır.

Wolin Gezisi

Wolin Adası, Polonya

Bugünün Wyspa Wolin bir zıtlık yeridir: turist kitlelerini yutmak, aynı zamanda güzel, boş orman ve çayırların huzurlu bir doğa rezervi. Seçkin oteller ve zarif savaş öncesi villalar, küçük kasabaların çoğunun sakin manzaralarını ihlal eden korkunç beton apartman blokları ile tezat oluşturuyor. Ancak adanın en büyük hazinesi hayal kırıklığına uğratmayacak ve zıt bir karşılığı yok: beyaz, kumlu plajların, çim ile büyümüş uçurumların ve kayalıklara yapışan çam ormanlarının, değişen denizin nefes kesen manzaralarını ve gün doğumu ve günbatımının kaleydoskopunu sunan çam ormanları .

Wolin’in adada iki büyük tesisi var ve her ikisi de layık yerler. Kendinizi temel almaya karar verdiğiniz yer, kendi tercihlerinize bağlı olacaktır. Międzyzdroje, adanın otellerinden aslan payına sahiptir ve Woliński Milli Parkı’nı keşfetmek için çok daha merkezi bir konumda bulunan bir atlama noktasıdır. Świnoujście özellikle güzel bir konaklama seçeneğine sahiptir.

0 Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published.

Kiralık Villalarımız Hakkında Bilgi Almak için sizi Aramamızı İster misiniz ?