Villa Sierra

  • Kiralık
₺6,950.00 / Haftalık
Address: Fethiye / Merkez
Location: Fethiye

Property Information

Property Description

  Villa Sierra,Fethiye merkezde bulunan oldukça şık ve modern bir tarz ile özel olarak döşenmiş villalarımızdan bir tanesidir. 3 yatak odası ile 6 kişilik konaklama kapasitesine sahip olan villamızda, 12 ay hizmet verebilmek adına açılır kapanır ısıtmalı havuz bulunmaktadır. Bu konuda söylemek istediğimiz bir diğer konu havuz ısıtma istendiği takdirde 100 TL’lik günlük ekstra ücret talep edilmektedir.Villa Sierra en farklı villalarımızdan bir tanesidir.Dış alanda bulunan havuz ve güneşlenme alanı misafirlerimizin istemesi durumundan korunaklı bir hale anında getirilebiliyor.Otomatik açılır kapanır branda sistemiyle bölmenin üstünü dilediğiniz zaman kapatabilirsiniz.Bu otomatik açılıp kapanır sistemle ev hemen muhafazakar ailelerin rahatça bir tatil sürebileceği bir ev halini alabilmektedir. Kiralık Villa Sierra’da konaklayacak kişilerin isteği üzerine bu sistem kullanılabilmektedir.Villa Sierra ulaşım açısından oldukça kolay bir mevkiidedir.Fethiye’nin tam şehir merkezinde bulunan bu villa son teknoloji ve en kaliteli eşyalar ile siz özel misafirlerimiz için hazırlanmıştır.Evin içerisinde 6 kişilik kapasiteye yetecek kadar eşya bulunmaktadır.Tatiliniz sırasında eşya sıkıntısı yaşamazsınız.Villa Sierra’nın içerisinde bulunan eşyaları şu şekilde sıralayabiliriz.

Mutfak : Amerikan mutfak, buzdolabı, çamaşır makinesi,  bulaşık makinesi, mikrodalga fırın, ankastre fırın seti, masa ve sandalyeler,  havuz katına çıkış bulunmaktadır.

Salon : Modern ve rahat oturma grubu, orta sehpa, klima,TV, TV ünitesi, havuz katına çıkış bulunmaktadır.

1.Yatak Odası : 2 tane tek kişilik yatak, şifonyer,elbise dolabı, klima, banyo ve lavabo bulunmaktadır.

2.Yatak Odası : Çift kişilik yatak, komodin, klima, sehpa, makyaj masası, elbise dolabı, banyo ve lavabo, balkon  bulunmaktadır.

3.Yatak Odası : Çift kişilik yatak, komodin, klima, şifonyer, elbise dolabı,sauna, jakuzi, banyo ve lavabo bulunmaktadır.

HAVUZ ÖLÇÜLERİ

BOY: 6M

EN:2,75M

DERİNLİK: 1.50CM

NOT: Villa Sierra´nın hemen bitişiğinde Villa Stella yer almaktadır. Aynı özelliklere sahip bir villa olup, birlikte tatil geçirmek isteyen geniş aile ve arkadaş grupları iki villamızı kiralayabilirler.Tatillerinizi geçirebileceğiniz en eşsiz villalar için web sitemizi tercih ettiğinizden dolayı teşekkür ederiz.

Share this:

Amenities

Havaalanına Yakın
Markete Yakın
Merkeze Yakın
Otobüs Durağına Yakın
Plaja Yakın
Restorana Yakın
Contact Author

Contact Form

0 Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published.