Villa Oasis G4 Fethiye

  • Kiralık
₺2,750.00 / Haftalık
Address: Yanıklar / Fethiye
Location: Fethiye

Property Information

Property Description

Oasis G4,Fethiye´nin Yanıklar mevkindeki çok güzel bir tesis içerisinde Fethiye´ye 8 km mesafede, Yanıklar merkezine ise 1 km mesafede konumlandırılmış kiralık villalarımızdan bir tanesidir.Dubleks yazlık olarak da adlandırılan evlerimizin özelliği 2 kat üzerine kurulu yapısı, site içerisindeki ortak kulanım bahçe ve ortak havuzunun olmasıdır. Oasis G4ün içerisinde bulunduğu bu muhteşem tatil sitesi içerisinde ortak kullanıma sunulmuş belirli hizmetler vardır.Bunlardan sıcak yaz günlerin de en çok ön plana çıkacak olanı şüphesi havuzdur.Bu muhteşem tatil tesisisin içerisinde tam olarak 5 adet yüzme havuzu bulunmaktadır. Oasis G4 içerisinde yaptığınız konaklamalarda ferahlamak istediğiniz de bu havuzları rahatlıkla kullanabilirsiniz.Bunlardan bir tanesi olimpik, iki tanesi ise yarı olimpik havuz ölçülerindedir. Ayrıca tesisimiz içerisinde iki adet çocuk havuzu bulunmaktadır.

Villa Oasis G4 ,6 kişilik kapasitesi olan 3 adet yatak odası bulunan bir villadır.Çekirdek aileler yada balayı çiftleri için oldukça uygun bir villadır. 3 adet olan yatak odasından bir tanesi içerisinde çiftler için özel dizayn edilmiş bir jakuzisi bulunmaktadır.Balayı çiftlerinin özellikle tercih etme sebeplerinden biri de bu jakuzidir. Villa Oasis G4 doğa içinde  sessiz sakin bir konumdadır. Şehir merkezine yalnızca 10 km uzaklıkta bulunan Villa Oasis g4 15 – 20 dakikada aracınızla şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.Bunun yanı sıra en yakın plaj 3 km mesafededir.Bu tesiste konaklarken dilediğiniz zaman plaja da rahatlıkla inebilirsiniz. Villa Oasis G4 kapasite olarak 6 kişiliktir.Ev içerisinde ki bütün eşyalar evin kapasitesine göre hazırlanır.Tatiliniz boyunca ihtiyacınız ve eksiğiniz olan bütün eşyaları Villa Oasis G4içerisinde bulabilirsiniz.Evin eşyaları arasında tatilinizi etkileyecek boyutta eksikler olması durumundan lütfen bizimle iletişime geçiniz.En yakın sürede elimizden gelen yardımı sizler için sunmaya çalışırız.Önemli olan tatiliniz süresinde sizin huzurlu ve mutlu bir tatil geçiriyor oluşunuz.

Doğa içerisinde bulunan bütün villalarımızın haşere ve böceklere karşı düzenli ve periyodik olarak ilaçlanmaktadır.Bu doğa içerisinde bulunan bütün villalarımız için genel bir bilgilendirmedir.

Share this:

Amenities

Havaalanına Yakın
Markete Yakın
Merkeze Yakın
Otobüs Durağına Yakın
Plaja Yakın
Restorana Yakın
Contact Author

Contact Form

0 Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published.