Villa Çetin Bey

  • Kiralık
₺5,250.00
Address: Hisarönü - Fethiye
Location: Fethiye

Property Information

Property Description

 Villa Çetin Bey, Fethiye Ölüdeniz Hisarönü Mahallesinde bulunan  müstakil havuzlu bahçeli villalarımızdan bir tanesidir.Toplam konaklama kapasitesi olarak 8 kişiyi ağırlayabilecek kapasiteye sahip bir villadır.Kalabalık arkadaş grupları,geniş aileler için oldukça uygun bir villadır.Özel havuzu yanı sıra çocuk havuzu da mevcuttur. Villa Çetin Bey’in bulunduğu konum itibariyle nem ve bunaltıcı sıcaktan uzak ancak havuz başında güneşin tadına varabileceğiniz bir villadır. Alış veriş merkezleri ve bar restoran yürüme mesafesinde 300 m uzaklıktadır. Tatil evinize girişte sizden 500 TL hasar depozitosu alınacaktır. Bu ücret çıkış yapacağınız saatten 10 dakika önce yapılacak olan genel kontrolde herhangi bir aksaklık veya hasar olmaması durumunda tarafınıza iade edilir.Ölüdeniz ovacık mahallesi yapısı ve coğrafi konumu bakımından doğal ve tarihi güzellikleri bir arada bulunduran bir yerleşim yeridir. Ülkemizin mavi bayraklı plajlarından olan Ölüdeniz 2006 yılında büyük bir oy çokluğu ile dünyanın en güzel plajı seçilmiştir.Tatilleriniz süresince ihtiyacınız olacak eşyaların hepsini tedarik etmeye özen gösteriyoruz.Ev içerisindeki bütün eşyalar 6 kişi kapasiteyi karşılayabilecek adettedir. Eşyaları şu şekilde sıralayabiliriz;

1.Yatak odası 2 tek kişilik yatak + elbise dolabı + komidin +  banyo

  1. Yatak odası 1 çift kişilik yatak + elbise dolabı + komidin + ebeveyn banyo

3.Yatak odası 1 çift kişilik yatak + elbise dolabı + komidin + banyo

Mutfak : Amerikan mutfak, buzdolabı, çamaşır makinesi,  bulaşık makinesi, ankastre fırın seti, masa ve sandalyeler,  havuz katına çıkış bulunmaktadır.

Salon : Modern ve rahat oturma grubu, orta sehpa, klima,TV, TV ünitesi, havuz katına çıkış bulunmaktadır.

Villa Çetin Bey web sitemiz üzerinden kiralanan ve orman içerisinde konumlandırılmış villalardan bir tanesidir.Orman içerisinde konumlanmış bütün villalarımızın şehir içerisinde konumlandırılmış villalarımıza göre ilaçlanması daha farklı yapılmış olsa da haşere ve böceklere rastlanabilme ihtimali bulunmaktadır.Evinizin konumun nasıl olması gerektiğini bu konuları göz önüne alarak seçmenizi size tavsiye ederiz.Orman içinde bulunan evlerimizin düzenli ve periyodik olarak haşere ve böceklere karşı ilaçlanması yapılmaktadır ancak evlerin konumundan dolayı %100 oranda bir koruma sağlanması mümkün değildir.

Share this:

Amenities

Havaalanına Yakın
Markete Yakın
Merkeze Yakın
Otobüs Durağına Yakın
Plaja Yakın
Restorana Yakın
Contact Author

Contact Form

0 Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published.