Tangala Evi

  • Kiralık
Contact Property
Address: fethiye/kayaköy
Location: Fethiye
tangala evi

Property Information

Property Description

Tangala Evi

tangala evi

Fethiye Kayaköy kınalı mevkiinde yer alan Tangala Evi, balayı çiftleri çekirdek aileler ve muhafazakar villa olarak gözden uzak sakin tatil geçirmek isteyen tatilciler için oldukça özel bir seçenektir.Eski tarihi bir taş yapıya sahip olup restore edilerek dizayn edilmiştir.Jakuzili tek yatak odası ile 2 kişi konaklama kapasitesine sahiptir.Havuzu ve bahçe alanı  tamamen korunaklı olup etrafı yüksek taş duvar ile çevrilidir.Bu nedenle dışarıdan kesinlikle gözükmemektedir. Tangala Evi, Kayaköyün tarihi ve doğal güzellikleri ile çiftlere unutulmaz bir tatil fırsatı sunmaktadır.

Tangala Evi Bilgileri

tangala evi

  1. Yatak Odası:1 çift kişilik yatak + komodin + elbise dolabı + banyo + Jakuzi
    Açık Mutfak & Salon ( klimasız )
    Özel Havuz  & Şezlonglar
    Güneşlenme terası& BBQ
    Özel bahçe

Tangala Evi Sağlanan Hizmetler

Klima, elektrik, su, tüp gaz.

Karşılama ve anahtar hizmeti.

Bilgilendirme hizmeti

10 gün üzeri konaklamalarda ara temizlik çarşaf değişimi

Ev, havuz ve bahçe bakımları

Wİ-Fİ

Hasar Depozitosu
Tatil evinize girişte sizden 500 TL hasar depozitosu alınacaktır. Bu ücret çıkış yapacağınız saatten 10 dakika önce yapılacak olan genel kontrolde herhangi bir aksaklık veya hasar olmaması durumunda tarafınıza iade edilir.

Bölge ve Özellikler

Kayaköy yapısı ve coğrafi konumu bakımından doğal ve tarihi güzellikleri bir arada bulunduran yerleşim yeridir. Kayaköy eski tarihi Rumlara ev sahipliği yapmış bir bölgedir. Kayaköy tarihi ve doğal güzellikleri bir arada buluduran sakin şirin bir yerleşim yeridir.

NOT: Doğa içerisinde konumlu tüm kiralık villa ve yazlıklarda kelebek, böcek, karınca, sinek vs çıkma ihtimali vardır. Buna karşı düzenli olarak ilaçlanmaktadır. Bu not bu ev ile ilgili olmayıp doğa içerisinde konumlu tüm evlerimiz için geçerlidir.

 

Share this:

Amenities

Havaalanına Yakın
Markete Yakın
Merkeze Yakın
Otobüs Durağına Yakın
Plaja Yakın
Restorana Yakın
Contact Author

Contact Form

0 Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published.