Lagos Casteleja ve Plajları

Lagos Monte da Casteleja

Lagos Monte da Casteleja

Organik şarap üreten tek Algarvian üzüm bağlarından biri olan ve aile tarafından işletilen bu şaraphanenin sloganı “küresel düşün, yerel iç”. Randevu alarak rehberli turlar ve şarap tadım seansları düzenlenmektedir.

Jose Formosinho Belediye Müzesi

Bu küçük bölgesel müzede mozaikler, arkeolojik ve etnolojik eşyalar ve hepsi gelişigüzel düzenlenmiş 1504’ten kalma bir şehir tüzüğü gibi eğlenceli bir sergi var.

Lagos Dona Ana Plajı

Lagos Dona Ana Plajı

Bu güzel plaj, şnorkel için mükemmel olan sakin, turkuaz sulara ve tekne turlarında ziyaret edilebilecek mağara delikli kayalıklara sahiptir. Praia de Dona Ana’ya arabayla veya bir uçurum boyunca 30 dakikalık keyifli bir yürüyüşle ulaşabilirsiniz. Eğer toynak, kale geçmek, itfaiye istasyonunda sola dönün ve en güney noktasına giden patikaları takip edin. Praia Dona Ana küçük bir plaj olduğundan, özellikle gelgit geldiğinde ve kum kaybolduğunda paketlenebilir. Otopark zor ve kum dik adım aşağı çalışıyor olabilir, ama dünyanın en güzel plajlarından biri seçildi ziyaret etmek için çabaya değer. Kolaylıklar: yiyecek ve içecek; cankurtaran. En iyisi: şnorkel.

Lagos Camilo Plajı

Lagos Camilo Plajı

En iyi şeylerin küçük paketlerde geldiğini söylüyorlar ve bu kesinlikle burada. Praia de Dona Ana’nın ötesinde kısa bir yol olan küçük Praia do Camilo oldukça popüler bir koy plajıdır. Hemen ötesinde, çok fotoğraflanmış bir kaya kemeri ve mağara grubu olan Ponta da Piedade var. Praia do Camilo’ya pitoresk kayalıklardan uzun, ahşap bir geçitle ulaşılır. Uçurum restoranının tepesinde O Camilo, plajın muhteşem manzarasını sunmaktadır. Kolaylıklar: yok. En iyisi: şnorkel.

0 Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published.

Kiralık Villalarımız Hakkında Bilgi Almak için sizi Aramamızı İster misiniz ?