Kaş Kiralık Villa Çeşitleri

Kaş kiralık villa tatili tüm tatilcilerin hayallerini süsleyen villalardan oluşuyor. Denize, plaja yakın villalar, hem havuzu korunaklı hem de deniz manzaralı villaları ile tatilcileri etkilemeyi başarıyorlar. Kaş, Antalya’nın bir ilçesi ve bir yarımada üzerine kurulmuş bir yerleşim bölgesi. Haliyle 3 tarafı denizlerle çevrili kiralık villa çeşitleri bile bulmak mümkün oluyor. Hem kaş kiralık villa tercihi yapıp konaklayan müşterilerimiz bir yandan da kaş tarihini gezerek görerek tam anlamıyla dolu dolu bir tatil gerçekleştirebiliyorlar.

  • Kiralık

Villa Ay

Villa Ay Villa Ay Kalkan İslamlar’da doğa içerisinde konumlanmıştır. olan villamızın özel yüzme havuzu korunaklı olup dışarıdan görünmemektedir. Muhafazakar .
Contact Property
kalkan
  • Kiralık

Villa Rumba

Villa Rumba Fethiye Kayaköy’de oldukça sakin bir konumda yer alan villamız muhafazakar villa seçenekleri arasında değerlendirilen popüler villalarımızdandır. 2019 .
Contact Property
fethiye
  • Kiralık

Faralya Villa 3

Faralya Villas 3 Fethiye Ölüdeniz Faralya konumunda bulunan villamız son derece lüks ve doğa içerisinde muhteşem konumdadır. Sessiz ve .
Contact Property
fethiye
  • Kiralık

Villa Gece 

Villa Gece Hakkında Villa Gece Kalkan Üzümlü Köyünde yer alan tek yatak odalı jakuzili kiralık muhafazakar balayı villasıdır. Patara .
Contact Property
kalkan
  • Kiralık

Tangala Evi

Tangala Evi Fethiye Kayaköy kınalı mevkiinde yer alan Tangala Evi, balayı çiftleri çekirdek aileler ve muhafazakar villa olarak gözden .
Contact Property
fethiye/kayaköy
  • Kiralık

Villa Nuri Evi

Villa Nuri Evi, kiralık villalarımız arasında bulunan Fethiye Kayaköy’de sizlere eşsiz bir tatil deneyimi yaşatabilmek için hazır olarak beklemektedir. .
₺7,000.00
Kayaköy - Fethiye

Kiralık Villalarımız Hakkında Bilgi Almak için sizi Aramamızı İster misiniz ?