Tatil Cenneti Kalkanda Villa Kiralama

Kalkan Kiralık Villa Çeşitleri

Kalkan Antalya’nın Kaş ilçesinin mucizevi bir beldesidir. Burası öyle bir tatil alanıdır ki adeta avrupanın tatil merkezlerinden biri konumuna gelmeye yaklaşmıştır. Bu kadar popüler ve mucizevi bir yer olmasının sebebi şüphesiz ki kiralık villalardır. Türkiye’nin en fazla villasının bulunduğu yerleşim alanı burasıdır. Sadece Kalkan kiralık villa çeşitleri bölgenin % 70’ini kaplamaktadır desek abartmış olmayız sanırım. Tatil arayanların burayı tercih etmesinde birçok etken var. Bu bölge sürekli gelişmekte olup Türkiye turizmine büyük katkı sağlamaktadır. Kalkan villa kiralama firmaları arasında yerini alan Kiralık Villa Bul olarak bu bölgede de size onlarca villa sunuyoruz. Bu bölgede villa anlaşmaları yaparken şunları düşündük. Bir tatilci ne ister? Deniz mi hemen yanınızda meşhur Kaputaş plajı ve Kalkan halk plajı var. Yoksa deniz değil de manzara mı ister bir tatilci. Kurulan villaların zaten yarısından fazlası tepelerde kurulduğu için çoğunda deniz manzarası var. Hem deniz manzarası hem de muhteşem Kalkan manzarası ile güne başlamak ne müthiş bir duygu. Havuz ister bir tatilci dedik ve her villaya bir havuz hazırladık. Muhafazakar aileler havuzları görünmesin isterler diye villaların yarısından fazlasının havuzunu korunaklı olarak tasarlattık. Biz tatilciler için herşeyi düşündük. Kalkan kiralık villa tercihi yapacak olanlar da Kiralık Villa.Net’i düşünmeli…

  • Kiralık

Villa Ay

Villa Ay Villa Ay Kalkan İslamlar’da doğa içerisinde konumlanmıştır. olan villamızın özel yüzme havuzu korunaklı olup dışarıdan görünmemektedir. Muhafazakar .
Contact Property
kalkan
  • Kiralık

Villa Rumba

Villa Rumba Fethiye Kayaköy’de oldukça sakin bir konumda yer alan villamız muhafazakar villa seçenekleri arasında değerlendirilen popüler villalarımızdandır. 2019 .
Contact Property
fethiye
  • Kiralık

Faralya Villa 3

Faralya Villas 3 Fethiye Ölüdeniz Faralya konumunda bulunan villamız son derece lüks ve doğa içerisinde muhteşem konumdadır. Sessiz ve .
Contact Property
fethiye
  • Kiralık

Villa Gece 

Villa Gece Hakkında Villa Gece Kalkan Üzümlü Köyünde yer alan tek yatak odalı jakuzili kiralık muhafazakar balayı villasıdır. Patara .
Contact Property
kalkan
  • Kiralık

Tangala Evi

Tangala Evi Fethiye Kayaköy kınalı mevkiinde yer alan Tangala Evi, balayı çiftleri çekirdek aileler ve muhafazakar villa olarak gözden .
Contact Property
fethiye/kayaköy
  • Kiralık

Villa Nuri Evi

Villa Nuri Evi, kiralık villalarımız arasında bulunan Fethiye Kayaköy’de sizlere eşsiz bir tatil deneyimi yaşatabilmek için hazır olarak beklemektedir. .
₺7,000.00
Kayaköy - Fethiye

 

 

Kiralık Villalarımız Hakkında Bilgi Almak için sizi Aramamızı İster misiniz ?