Havuzu Korunaklı Villalarda Kafanız Rahat Olsun

Havuzu Korunaklı Villa Çeşitlerinde Tatil Keyfi

 Kiralık villa tatilinin tercih edilmesinin en büyük etkenlerden birisi de villalarda havuz olmasıdır. Özellikle havuzu korunaklı villa çeşitleri çok sık talep görmektedir. Bunun analizini yıllardıryapan Kiralık Villa Bul ekibi seçmiş olduğu tüm tatil villalarının havuzu korunaklı olmasına son derece özen gösteriyor. Otellerde kalabalık sebebiyle veya hijyen takıntısı sebebiyle havuza giremeyen tatilciler havuzlu villalarda gönül rahatlığıyla havuz keyfi yapabiliyor. Havuzu korunaklı villa tercih eden tatilciler şezlonglara uzanıp güneşlenip, tatilin tadını çıkarırken mahremiyetlerini düşünmelerine gerek kalmıyor. Çünkü villanın havuzu dışarıdan görünmüyor. Villa havuzunun dışarıdan görünmemesini çin her villa için özenle çalışılmış mahremiyetiniz güvence altına alınmıştır. Tatil yaparken sadece tatile odaklanmanızı sağlamak, vermili tatil geçirip tatiliniz sonrası %100 deşarj olmuş bir şekilde gönül rahatlığıyla eviniz dönebilmeniz için her anlamda çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

  • Kiralık

Villa Ay

Villa Ay Villa Ay Kalkan İslamlar’da doğa içerisinde konumlanmıştır. olan villamızın özel yüzme havuzu korunaklı olup dışarıdan görünmemektedir. Muhafazakar .
Contact Property
kalkan
  • Kiralık

Villa Rumba

Villa Rumba Fethiye Kayaköy’de oldukça sakin bir konumda yer alan villamız muhafazakar villa seçenekleri arasında değerlendirilen popüler villalarımızdandır. 2019 .
Contact Property
fethiye
  • Kiralık

Faralya Villa 3

Faralya Villas 3 Fethiye Ölüdeniz Faralya konumunda bulunan villamız son derece lüks ve doğa içerisinde muhteşem konumdadır. Sessiz ve .
Contact Property
fethiye
  • Kiralık

Villa Gece 

Villa Gece Hakkında Villa Gece Kalkan Üzümlü Köyünde yer alan tek yatak odalı jakuzili kiralık muhafazakar balayı villasıdır. Patara .
Contact Property
kalkan
  • Kiralık

Tangala Evi

Tangala Evi Fethiye Kayaköy kınalı mevkiinde yer alan Tangala Evi, balayı çiftleri çekirdek aileler ve muhafazakar villa olarak gözden .
Contact Property
fethiye/kayaköy
  • Kiralık

Villa Nuri Evi

Villa Nuri Evi, kiralık villalarımız arasında bulunan Fethiye Kayaköy’de sizlere eşsiz bir tatil deneyimi yaşatabilmek için hazır olarak beklemektedir. .
₺7,000.00
Kayaköy - Fethiye

 

Kiralık Villalarımız Hakkında Bilgi Almak için sizi Aramamızı İster misiniz ?