Fethiye’deki Villalar

Fethiye Villa Modelleri

fethiye villa

Türkiye’nin tatil beldelerinden biri olan Fethiye, tatilcilerin en çok tercih ettiği bölgelerden biridir. Ölü deniz, Belceğiz, Likra Yolu, Kelebek Vadisi, Kabak Koyu, Gemiler vadisi ve daha bir çok etkileyici mekan bu bölgede bulunuyor. Muğla’ya bağlı olan bu şirin ilçemizde, kiralık villa seçenekleri, tatil keyfini doyasıya yaşamanızı sağlamaktadır. Lüks özellikleriyle tercih edilen bu villalar, özelliğine göre sınıflandırılıyor.

Villalar Özelliğine Göre Sınıflandırılıyor

Lüks özellikleriyle sıradan evlerden çok farklı olan villalar, hayalimizdeki mekanlardır. Çift banyolu, havuzlu, ısıtma havuzlu, balayına özel, jakuzili, çift tuvaletli ve muhafazakar villalar, bu kategoride tercih ediliyor. Muhafazakar tasarımlar, dışarıdan görünmeyen özel havuz özelliğine sahiptir. Lüks özelliğe sahip seçenekler, geniş kullanım alanına ve özel bahçe seçeneklerine sahiptir.

Villa Kiralama Şartları Nelerdir?

Lüks özellikleriyle tercih edilen ve kişiye özel olması nedeniyle her zaman tercih edilen villalar, otellerden çok çok farklıdır. Sınırsız yüzme keyfinin yanı sıra size özel terasta doğanın keyfini çıkarabilirsiniz. Online siteye giriş yaptığınız zaman rezervasyon işlemini pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Rezervasyon işleminin ardından gerekli ödemeler de bu kategoride yapılmaktadır. Firma, kiralama işleminde, belli bir miktar Kaparo alınıyor. Bunun nedeni, demirbaş eşyaların zarar görmesi halinde kaporadan kesinti yapmasıdır. Diğer yandan villayı kiralamaktan vazgeçerseniz, firma yine ödediğiniz ücretten kesinti yapmaktadır. Su ve elektrik faturası size aittir. Firma villayı temiz bir şekilde teslim ediyor. İkinci veya üçüncü temizlik işlemleri ücretlidir.

0 Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published.

Kiralık Villalarımız Hakkında Bilgi Almak için sizi Aramamızı İster misiniz ?