Tag Archives: tatil

2019 Yaz Tatilinde Nereye Gidebilirsiniz?

Ege bölgesinde Türkiye’nin en gözde tatil merkezlerinden olan Muğla’nın birçok ilçesi tatil için biçilmiş kaftandır. Tatil için en uygun zaman tatil sezonu diye adlandırılan mayıs, haziran, temmuz ,ağustos ve eylül aylarıdır. Bu aylarda tatil yapan insanlar genel anlamda otel ya da kiralık villa tatili tercih ediyorlar. Ege ve Akdeniz bölgesinde bulunan tatil merkezlerini toplasanız tüm … Continue reading 2019 Yaz Tatilinde Nereye Gidebilirsiniz?

Kiralık Villa Rüyası

Kiralık Villa Hayali Kurmaktansa Gidin Kiralık yazlık villada tatil yapmak avantajlı olduğundan dolayı tatilcilerin uğrak yerleri haline gelmiştir. Bu villaların ekonomik olması ve en önemlisi de istenen konumda, istenilen tatili yapma avantajı bulunmaktadır. Hiç bir otel odasında bulamayacağınız rahatlığı kiralık villalarda bulabilirsiniz. Çünkü villalarda, bulunan yatak odalarında geniş ve rahat yataklar, salonda oldukça rahat ve … Continue reading Kiralık Villa Rüyası

TATİLE GİDERKEN YANINIZA NELER ALMALISINIZ ?

Tatile Giderken Çocuklar için Paracetamol şurup (Ateş düşürücü ve ağrı kesici), Streptomagma (Bebekler için ishal kesici), Emedur pediatrik fitil (Kusmayı önleyici), Baraljin Damla (Karın ağrısı için) ekleyiniz. Sivrisinekler ne yazık ki, tatilinizi zehir etmek için sizi bekliyorlar. Gerekli techizatınız bulunsun. Otomobille gidecekseniz önceden bakımını yaptırın. Yola Çıkarken ve Yolda Otomobille gidecekseniz önceden bakımını yaptırın. Bakım … Continue reading TATİLE GİDERKEN YANINIZA NELER ALMALISINIZ ?

TATİLCİNİN NOT DEFTERİ

Tatile karar vermek için düşünmeye başladığınız andan dönüşünüze kadar olan süreçte rahat etmek, tatsızlıklarla karşılaşmamak, kısacası iyi bir tatil geçirmek için dikkat edilmesi gereken noktaları sıralayalım. Yapacağınız tatile göre aklınıza yatanları uygulayın. Tatile Hazırlık Her tatilde aynı yere, aynı otele gitme alışkanlığınız varsa bu yıl onu terkedin. Yeni yerler keşfetmek için GEZİ’yi baştan sona karıştırın. … Continue reading TATİLCİNİN NOT DEFTERİ

Kiralık Villa Bul Gezi Rehberi Nasıl Kullanılmalı?

Geçen yıl ilkini yayınladığımız GEZİ-Türkiye Tatil Rehberi’ni, evinden ayrılıp bir yerlere gidecek herkesin yolculuğunu, tatilini programlayabilmesi, bütün ayrıntıları önceden bilerek hareket edebilmesi izin planlamıştık. Ancak gördük ki, GEZİ yalnızca tatilin programlanması  için  değil,  tatil sırasında da kullanılıyor. Bu nedenle başta boyutu olmak üzere, içeriğinde de kapsamlı değişikliklere gittik. Daha fazla ayrıntıya yer verdik. Yol tariflerini, … Continue reading Kiralık Villa Bul Gezi Rehberi Nasıl Kullanılmalı?

Kiralık Villalarımız Hakkında Bilgi Almak için sizi Aramamızı İster misiniz ?