Ekonomik Villa Seçin Cebinizi Rahatlatın

Ekonomik Villa Çeşitleri

Günümüz Türkiye şartlarında ekonomik durumlar pek de iyi değil bunun farkındayız. Bu yüzden her kesimden insanın tatil yapabilmesi için ekonomik villa çeşitlerini de siz değerli tatilcilere sunuyoruz. Ekonomik villa çeşitleri genel anlamda bungalow olarak bilinen ağaç evlerden yapılmakta olup iç dizaynı lüks tasarıma sahip değildir. Haziran-Eylül tarihleri arasında haftalık 1500 TL ile 3500 TL arası değişen fiyatları ile ekonomik villalar tercih edebilirsiniz. Yaz tatilini otelde geçiren müşteriler genelde tam yaz sezonunda kişi başı 150-200 TL para ödüyorlar ki bu 3-4 yıldızlı oteller için geçerli. 5 yıldızlı bir otelin yaz dönemi fiyatı kişi başı 300 TL’yi geçmektedir. 4 kişilik bir ailenin bir haftalık yaz tatili otel seçimi yaparlarsa 5000 TL’yi geçmektedir. Kiralık villa bul ekibi olarak bu hesaplamaları sizler için yapıp sizin de bütçenizi düşünüyoruz. Ekonomik villa çeşitlerimizin de hepsinde havuz bulunmaktadır. 1 hafta boyunca ailenizle ve sevdiklerinizle beraber ekonomik bir tatil yaparak bütçenizi koruyabilir ve 1 yıl boyunca tatil borcu ödemekten kurtulabilirsiniz.

  • Kiralık

Villa Ay

Villa Ay Villa Ay Kalkan İslamlar’da doğa içerisinde konumlanmıştır. olan villamızın özel yüzme havuzu korunaklı olup dışarıdan görünmemektedir. Muhafazakar .
Contact Property
kalkan
  • Kiralık

Villa Rumba

Villa Rumba Fethiye Kayaköy’de oldukça sakin bir konumda yer alan villamız muhafazakar villa seçenekleri arasında değerlendirilen popüler villalarımızdandır. 2019 .
Contact Property
fethiye
  • Kiralık

Faralya Villa 3

Faralya Villas 3 Fethiye Ölüdeniz Faralya konumunda bulunan villamız son derece lüks ve doğa içerisinde muhteşem konumdadır. Sessiz ve .
Contact Property
fethiye
  • Kiralık

Villa Gece 

Villa Gece Hakkında Villa Gece Kalkan Üzümlü Köyünde yer alan tek yatak odalı jakuzili kiralık muhafazakar balayı villasıdır. Patara .
Contact Property
kalkan
  • Kiralık

Tangala Evi

Tangala Evi Fethiye Kayaköy kınalı mevkiinde yer alan Tangala Evi, balayı çiftleri çekirdek aileler ve muhafazakar villa olarak gözden .
Contact Property
fethiye/kayaköy
  • Kiralık

Villa Nuri Evi

Villa Nuri Evi, kiralık villalarımız arasında bulunan Fethiye Kayaköy’de sizlere eşsiz bir tatil deneyimi yaşatabilmek için hazır olarak beklemektedir. .
₺7,000.00
Kayaköy - Fethiye

 

Kiralık Villalarımız Hakkında Bilgi Almak için sizi Aramamızı İster misiniz ?