Deniz Manzaralı Villalarda Yaz Tatili

Deniz Manzaralı Villa Çeşitleri

Deniz Manzarası gören bir tatil yeri istiyorsanız Kiralık Villa Bul.Net içerisinde deniz manzaralı villa çeşitlerine bakabilirsiniz. Manzara bir tatilci için en önemli etkenlerden biridir. Bunun biz de farkındayız. Bu yüzden villa araştırması yaparken en çok yamaçlarda kurulu olan veya denize yakın olan villaları tercih ediyor ve bu şekilde anlaşma sağlıyoruz. Villa tatili yapan müşterilerimizin diledikleri zaman villanın balkonuna çıkıp deniz manzarasını görebilmeleri için yamaca kurulu villaları seçiyoruz. Deniz manzaralı villa çeşitleri diğer villa çeşitlerine göre biraz daha pahalı olsa da yine de konforlu ve huzurlu tatil geçirmek isteyen müşterilermiz için ideal seçeneklerdir.

  • Kiralık

Villa Ay

Villa Ay Villa Ay Kalkan İslamlar’da doğa içerisinde konumlanmıştır. olan villamızın özel yüzme havuzu korunaklı olup dışarıdan görünmemektedir. Muhafazakar .
Contact Property
kalkan
  • Kiralık

Villa Rumba

Villa Rumba Fethiye Kayaköy’de oldukça sakin bir konumda yer alan villamız muhafazakar villa seçenekleri arasında değerlendirilen popüler villalarımızdandır. 2019 .
Contact Property
fethiye
  • Kiralık

Faralya Villa 3

Faralya Villas 3 Fethiye Ölüdeniz Faralya konumunda bulunan villamız son derece lüks ve doğa içerisinde muhteşem konumdadır. Sessiz ve .
Contact Property
fethiye
  • Kiralık

Villa Gece 

Villa Gece Hakkında Villa Gece Kalkan Üzümlü Köyünde yer alan tek yatak odalı jakuzili kiralık muhafazakar balayı villasıdır. Patara .
Contact Property
kalkan
  • Kiralık

Tangala Evi

Tangala Evi Fethiye Kayaköy kınalı mevkiinde yer alan Tangala Evi, balayı çiftleri çekirdek aileler ve muhafazakar villa olarak gözden .
Contact Property
fethiye/kayaköy
  • Kiralık

Villa Nuri Evi

Villa Nuri Evi, kiralık villalarımız arasında bulunan Fethiye Kayaköy’de sizlere eşsiz bir tatil deneyimi yaşatabilmek için hazır olarak beklemektedir. .
₺7,000.00
Kayaköy - Fethiye

 

 

Kiralık Villalarımız Hakkında Bilgi Almak için sizi Aramamızı İster misiniz ?