kiralık villa yuvam

2019 Yaz Tatilinde Nereye Gidebilirsiniz?

Ege bölgesinde Türkiye’nin en gözde tatil merkezlerinden olan Muğla’nın birçok ilçesi tatil için biçilmiş kaftandır. Tatil için en uygun zaman tatil sezonu diye adlandırılan mayıs, haziran, temmuz ,ağustos ve eylül aylarıdır. Bu aylarda tatil yapan insanlar genel anlamda otel ya da kiralık villa tatili tercih ediyorlar. Ege ve Akdeniz bölgesinde bulunan tatil merkezlerini toplasanız tüm Türkiye’deki tatil merkezlerinin toplamından fazla firma bulamazsınız. Antalya’nın Alanya ilçesi Türkiye’nin en fazla otel bulunan ilçesi, Antalya’nın Kalkan ilçesi de Türkiye’nin en fazla kiralık villa tatili bulunan ilçesidir.

kiralık villa tatili
kiralık villa tatili

Tabi tatil deyince sadece ege ve akdeniz bölgeleri akla gelmemeli. Özellikle 2019 yılında Türkiye’de Ankara kiralık villa çeşitleri en sık aranan kelimeler arasındadır. İnsanlar artık sahil kentlerinde tatil yapmaya sıkıldıklarından mı yoksa başka bir sebeple mi Ankara’ya kiralık villa tatili yapmaya geliyorlar orası meçhul.

2019 yaz tatilinde her zaman olduğu gibi oteller  tıklım tıklım dolu. Siyasi hiçbir anlaşmazlığın olmaması turizm sektörünü de olumlu yönde etkiliyor ve ülkemize döviz giriyor. Bu kazancı sağlayan otel sahipleri yeni yatırımlar yaparak Türkiye’nin dört bir köşesine tatil merkezleri açıyorlar.

Sadece yaz tatili olarak düşünmeyip kış tatili yapanlar için de birçok kayak tesisinde tatil imanı var.  Özellikle kayak merkezlerine kurulan kiralık villa çeşitleri çok rabet görüyor. Klişe deniz manzaralı bir villada kalmak yerine buz gibi bir kış gecesi romantik bir ortamda, lüks balayı villalarını tercih eden balayı çiftleri fark yaratabiliyor.

Tatil çok kapsamlı bir konu ve çok kapsamlı bir sektör. Önerileri sunmak bizden tatil seçimi yapmak sizden. Bir sonraki makalemizde görüşmek dileğiyle hoşçakalın…

0 Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published.

Kiralık Villalarımız Hakkında Bilgi Almak için sizi Aramamızı İster misiniz ?